Fotenie na Oznamká a Tablo | ZADARMO !

Už nemusíte hľadať a platiť fotografov. U nás máte FOTENIE CELEJ TRIEDY profesionálnym fotografom úplne ZADARMO. Fotky sú, samozrejme, do detailov upravené a vyretušované v profesionálnych programoch Adobe Lightroom a Adobe Photoshop taktiež ZADARMO. A dokonca nemusíte nikam chodiť! Náš fotograf aj s profesionálnym ateliérom príde rovno k Vám. | Ako prebieha fotenie?

Maturitné oznamká akcia Október

Objednaj fotenie na oznamko a tablo | Teraz ZADARMO !

Maj na oznamku, table ale aj na facebooku či instagrame profesionálnu fotku, ktorú ti budú všetci závidieť!

 

Čo na Fotenie a fotky povedali maturanti?

Referencie sú z formulárov ktoré nám vyplnili maturanti alebo z recenzii na FB a Google. Ak si o nejakej myslíš že je vymyslená napíš nám. My ti pošleme dôkaz, že ide o reálne osoby pre ktoré sme zabezpečovali stužkové :) KONTAKTNUJ NÁS

Loading…
Top

Ako prebieha maturitné fotenie?

 

1. krok | Získaj fotenie na oznamká ZADARMO!

Stačí, ak využijete našu aktuálnu akciu, a fotenie získa celá trieda ZADARMO. Pozri aktuálne akcie TU.

2. krok | Rezervuj si termín fotenia

V Júny alebo v Septembri ťa fotograf bude kontaktovať mailom. Tvoja trieda si vyberie vhodný deň fotenia.

  • Košický kraj – fotenie prebieha väčšinou v prvých 2 týždňoch Septembra alebo ešte v Júny.

  • Západné a stredné Slovensko –  fotenie prebieha väčšinou na prelome Septembra, Októbra.

V prípade, že termíny niektorej triede nebudú vyhovovať, je možná individuálna dohoda.

Triedy na západnom a strednom Slovensku sa snažíme fotiť v jeden termín. Tu je sa potrebné dátumovo zladiť s inými maturitnými triedami, aby vás doprava fotografa vyšla čo najmenej. Doprava väčšinou vychádza pre tieto triedy na 1,5 € – 2,5 € na maturanta. Košice a okolie majú dopravu ZADARMO.

3. krok | Deň fotenia na oznamká

V deň fotenia príde fotograf na vopred dohodnuté miesto. Fotenie zaberie 2 – 4 hod. podľa počtu maturantov.

  • Exteriér – fotí sa vonku za pomoci externého blesku s dáždnikom.

  • Interiér – fotí sa v triede za pomoci prenosného foto ateliéru s bielym pozadím.

porovnanie fotenia na oznamka v exteriéri a v interiéri

Pred fotením maturitných fotiek, vám fotograf môže urobiť spoločné fotky celej triedy, prípadne skupiniek niekde vonku. Toto fotenie máte ZADARMO.

Pri fotení maturitných fotiek je s fotografom iba jeden maturant, poprípade malá skupinka žiakov. Fotograf urobí každému z vás NEOBMEDZENÝ počet záberov s rôznymi pózami. Po fotení ti fotograf všetky fotky ukáže. Ak budeš mať pripomienky, povieš ich fotografovi a on urobí ďalšie zábery, až kým nebudeš úplne spokojný. Počet nafotených póz je u nás NEOBMEDZENÝ!

 

4. krok | Zaslanie náhľadov a výber fotiek

Do 5 dní od fotenia vám mailom zašleme link na online excel. Zástupca triedy tento link postne do vašej triednej skupiny. Každý v triede si otvorí excel, v ktorom nájde link na stiahnutie náhľadov maturitných fotiek. Fotky slúžia iba ako náhľad, preto sú v malom rozlíšení a s watermarkom.
Následne si každý maturant vyplní svoju tabuľku s počtami fotiek poprípade Foto-oznamiek. Návod, ako vyplniť správne tabuľku nájdete taktiež v exceli. V prípade záujmu si maturant môže objednať aj CD so všetkými fotkami. Na CD dostane všetky nafotené zábery + zábery ktoré sa tlačili budú vyretušované vo farebnej aj čiernobielej verzii. Fotky budú bez watermarku a vo veľkom aj malom rozlíšení. Každý žiak dostane ZADARMO aj jednu fotku v digitálnej podobe ak si neobjedná všetky fotky na CD. Po vyplnení všetkými tabuliek nás zástupca kontaktuje a my sa púšťame do roboty. Cenu tlačených fotiek nájdete ako v exceli, tak v našom cenníku.

Ukážka excelu:

ukážka objednávecieho formulára tlačené maturitné fotky

5. krok | Spracovanie fotografií a odoslanie

Fotky upravujeme a retušujeme v profesionálnych programoch Adobe Lightroom CC a Adobe Photoshop CC. Maturitné fotky, tlačíme na profesionálny, extra lesklý, 270g fotopapier. Po vytlačení všetkých fotiek vám fotky odošleme slovenskou poštou na vami zvolenú adresu.

Ukážka tlačených maturitných fotiek:

ako vyzeraju tlacene maturitne fotky vytlacene na foto papieri oznamkove fotky tablove fotky a pamätné fotky

Top

Chceš ukážky fotiek ZADARMO? Vyplň formulár: ZASLANIE PRODUKTOV